Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Orliki Myślenice
Orliki Myślenice 7 21 64 - 19 7 0 0
2
Zieloni Niegowić
Zieloni Niegowić 5 12 50 - 18 4 0 1
3
Grodzisko Raciechowice
Grodzisko Raciechowice 7 9 45 - 35 3 0 4 1 3 8 - 2
4
Dalin Myślenice
Dalin Myślenice 6 9 31 - 31 3 0 3 1 0 2 - 8
5
Iskra Głogoczów
Iskra Głogoczów 7 7 23 - 44 2 1 4
6
Topór Tenczyn
Topór Tenczyn 6 4 16 - 25 1 1 4
7
Karpaty Siepraw
Karpaty Siepraw 4 3 15 - 25 1 0 3
8
Rokita Kornatka
Rokita Kornatka 6 0 9 - 82 0 0 6
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Myślenice
7:3
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
3:4
Grodzisko Raciechowice
Karpaty Siepraw
3:9
Dalin Myślenice
Rokita Kornatka
2:22
Zieloni Niegowić
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
1:9
Orliki Myślenice
Grodzisko Raciechowice
18:2
Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów
4:7
Dalin Myślenice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głogoczów
1:1
Topór Tenczyn
Rokita Kornatka
1:12
Orliki Myślenice
Karpaty Siepraw
5:3
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Myślenice
9:4
Karpaty Siepraw
Iskra Głogoczów
0:12
Zieloni Niegowić
Topór Tenczyn
6:1
Rokita Kornatka
Grodzisko Raciechowice
8:2
Dalin Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
7:6
Grodzisko Raciechowice
Dalin Myślenice
3:9
Orliki Myślenice
Rokita Kornatka
3:5
Iskra Głogoczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
2:6
Dalin Myślenice
Orliki Myślenice
7:5
Zieloni Niegowić
Iskra Głogoczów
5:4
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
3:4
Zieloni Niegowić
Dalin Myślenice
4:5
Zieloni Niegowić
Dalin Myślenice
18:1
Rokita Kornatka
Zieloni Niegowić
4:3
Karpaty Siepraw
Rokita Kornatka
0:19
Karpaty Siepraw
Iskra Głogoczów
5:10
Karpaty Siepraw
Grodzisko Raciechowice
2:11
Orliki Myślenice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?