Młodziki: Na zakończenie rundy w dwóch meczach 3 punkty

W przedostatniej kolejce II ligi młodzików do Raciechowic zawitał drużyna z Pcimia, która wywiozła cenne zwycięstwo pokonując miejscowych 1:4.
Honorową bramkę dla Grodziska w tym spotkaniu strzelił Sebastian Piechnik.

Bramka:
Sebastian Piechnik ⚽️

Sklad:
Hubert Rapacz - Jakub Piwowarczyk, Patryk Danek, Karolina Słonka - Sebastian Bzdyl, Adam Nowogorski, Sebastian Piechnik, Bartosz Chrast - Szymon Leśniak oraz Karol Juszczak, Piotr Bugaj, Tomasz Jędruch

Ostatni mecz sezonu młodzików drużyna Grodziska Raciechowice rozegrała w Poznachowiach Dolnych, gdzie zmierzyła się z Lubomirem Wiśniowa.

Mecz nie zaczął się dobrze dla drużyny z Raciechowic, ponieważ już w pierwszej akcji podbramkowej Lubomir strzelił bramkę i od 1 minuty prowadził 1:0.
Na szczęście dla przyjezdnych, błąd przy wyprowadzaniu piłki popełnił bramkarz z Wiśniowej i w sytuacji sam na sam pewnym strzałem gola zdobył Sebastian Bzdyl.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1

Druga połowa to już dużo lepsza gra przyjezdnych i efektem tego były strzelone kolejne dwie bramki. Na 2:1 strzelił Szymon Leśniak wykorzystując dobra akcję Bartka Chrasta z Patrykiem Dankiem.
Kolejnego gola dołożył Patryk Danek wykorzystując nieporozumienie w szykach obronnych drużyny Lubomira Wiśniowa.

Skład:
Hubert Rapacz - Piotr Bugaj, Jakub Piwowarczyk, Karolina Słonka - Sebastian Bzdyl, Patryk Danek, Bartosz Chrast, Sebastian Piechnik - Szymon Leśniak, oraz Karol Juszczak, Adam Nowogorski, Tomasz Jędruch