Orliki Grodzisko Raciechowice: Turniej żaków w Myślenicach
W piękne sobotnie południe nasza drużyna żaków wzięła udział w turnieju organizowanym na obiektach Orła Myślenice. Zawodnicy z Raciechowic zostali podzieleni na dwie drużyny, a następnie w wyniku losowania przydzieleni do odpowiednich grup.

 

Drużyna I w składzie: Michał Grabowski, Maksymilian Grabowski, Marek Piwowarczyk, Wojciech Szczygieł, Artur Zając zmierzyła się w rozgrywkach grupowych z Orliki II Myślenice, Karpatami Siepraw oraz UKS Trójką II Myślenice.

 

Drużyna II w składzie Oliwier Janeczek, Oliwier Luraniec, Bartek Piechnik, Brajan Nowogórski, Arek Toporkiewicz, Hubert Plewa rozegrała mecze grupowe z Orliki I Myślenice, Pcimianka II Pcim oraz PAPN I Świątniki Górne.

 

Po zaciętych pojedynkach pełnych walki, ładnych akcji i wspaniałych bramkach obie nasze ekipy uzyskały 3 miejsca w swoich grupach, co pozwoliło im rozegrać kolejne spotkania o miejsca 7-9. Na tym etapie rozgrywek nasze drużyny stanęły naprzeciw siebie oraz stoczyły pojedynek z Orliki III Myślenice.W tych spotkaniach można było zobaczyć wspaniałą walkę o punkty oraz to co jest "solą" futbolu czyli mnóstwo bramek. Ostatecznie po emocjonujących meczach to Drużyna I zajęła 7 miejsce a koledzy z Drużyny II umiejscowili się na 9 miejscu.

 

Najlepszym strzelcem w naszej ekipie okazał się Michał Grabowski zdobywca ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽ goli.
Na listę strzelców ponadto wpisali się:
Oliwier Luraniec ⚽⚽,
Maks Grabowski ⚽,
Marek Piwowarczyk ⚽,
Wojtek Szczygieł ⚽,
Arek Toporkiewicz ⚽,
Brajan Nowogórski ⚽,
Hubert Plewa ⚽.

 

Brawa dla strzelców oraz pozostałych zawodników za walkę i bardzo dobrą postawę na boisku oraz godne reprezentowanie naszej szkółki Orliki Grodzisko Raciechowice.