Orliki: Turniej o puchar Starosty Powiatu myślenickiego

W niedzielę zespół Orlików Grodzisko Raciechowice na zaproszenie LKS Jawor Jawornik wziął udział w II Turnieju o puchar Starosty Powiatu Myślenickiego. W turnieju tym naszą drużyna składała się z orlików oraz żaków i pomimo niesprostania drużynom przeciwnym takim jak: Gościbia Sułkowice, Karpaty Siepraw czy Jawor Jawornik to i tak za walkę i zdobyte bramki oraz piękne akcje należą się ogromne brawa. Dla każdego z naszych zawodników było to kolejne doświadczenie piłkarskie, które w przyszłości na pewno przyniesie wymierne korzyści. Na podkreślenie zasługuje też fakt, że bramkarzem turnieju w kategorii orlik została wybrana nasza zawodniczka Ewa Trybuła. Wielkie Brawa !!! Indywidualną nagrodę dla najlepszego zawodnika naszego zespołu otrzymał Patryk Żabówka i Jemu również należą się oklaski. Zresztą jak w każdym turnieju ogromne brawa i gratulacje należą się przede wszystkim całej drużynie, która godnie reprezentuje nasz Klub i Szkółkę. Po emocjach czysto piłkarskich zawodnicy mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej jak i również skorzystać z wielu innych atrakcji jakie zostały zaoferowane uczestnikom turnieju.