Seniorzy: Rzut wolny Kasprzyka daje zwycięstwo

W ostatnim wyjazdowym meczu rundy jesiennej, seniorzy Grodziska pokonali Górki II Myślenice  1 do 0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Kacper Kasprzyk, z rzutu wolnego. 

Zdecydowanym faworytem tego spotkania była drużyna z Raciechowic. Gospodarze w dotychczasowych spotkaniach ponieśli wszystkie porażki, lecz trzeba zaznaczyć że były one minimalne. Pierwsza połowa to duża przewaga Grodziska, które od początku postawiło na wysoki odbiór piłki. Taka gra spowodowała liczne sytuacje bramkowe, które w początkowej fazie były marnowane przez gości. W 20 minucie po jednym, z rzutów wolnych precyzyjny strzał przy słupku na bramkę zamienił Kacper Kasprzyk. Górki w pierwszej połowie wyprowadziły kilka kontr, ale nie były one groźne dla obrony Grodziska. 

Druga połowa miała podobny przebieg, co pierwsza część spotkania. Wyraźna dominacja gości z Raciechowic we wszystkich formacjach powodowała stwarzanie kolejnych dogodnych okazji do podwyższenia wyniku. Jednak w tej części bohaterem gospodarzy był bramkarz, który kilkakrotnie ratował zespół, z Górnego Przedmieścia. Mecz mimo momentami przytłaczającej  przewagi naszych seniorów, zakończył się skromnym zwycięstwem 1 do 0. 

Górki II Myślenice -Grodzisko Raciechowice 0:1 (0:1)

Bramka: Kacper Kasprzyk

LKS Grodzisko:Leśniak, Piech, Dudzik, Oleś, Budyn , Kalemba J., Antkiewicz Witold, Spytek, Furgał., Kacper Kasprzyk, Kalemba B. oraz Panek Grzegorz, Galos Jarosław, Twardosz Robert, Krzysztof Kasprzyk, Jakub Daniel.