Trampkarze: Pierwsza wygrana trampkarzy w II lidze

Tym razem w ramach 3 kolejki, podopieczni Marcina Dudzika udali się do Brzączowic, aby zmierzyć się z tamtejszym Płomieniem.

Spotkanie od samego początku dobrze ułożyło się dla gości, bo już w 2 minucie  po zamieszaniu, w polu karnym z powietrza uderzył Michał Irzyk i napoczął festiwal strzelecki. Kolejne trafienie już w 5 minucie zanotował Bartosz Juszczak, po asyście piętką Huberta Rapacza. Wyżej wymienieni strzelcy w pierwszej połowie jeszcze podwoili swój dorobek i Grodzisko schodziło na przerwę z czterema strzelonymi golami i żadnym straconym. 

W drugiej połowie goście dali się zaskoczyć dwókrotnie zawodnikom z Płomienia i rywal strzelił dwie bramki, ale to było tylko tyle, na co stać było gospodarzy w tym spotkaniu. Po stornie gości, dobre sytuację do podwyższenia wyniku mieli choćby Bartłomiej Flak i Bartosz Juszczak, ale ich strzały były za lekkie lub niecelne.

Wynik 4:2

Skład:
Konrad Piwowarczyk - Jakub Piwowarczyk, Adrian Janeczek, Karol Bugaj, Tomasz Kuchta - Hubert Rapacz, Bartłomiej Flak, Adam Nowogórski, Michał Irzyk, Sebastian Kucała - Bartosz Juszczak oraz Sebastian Piechnik, Sebastian Bzdyl, Karol Juszczak,

Bramki:
Bartosz Juszczak ⚽⚽
Michał Irzyk ⚽⚽