Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
2:15
AP II Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków
0:3
Grębałowianka Kraków
WKS Wawel Kraków
1:11
Krakus Nowa Huta
Orzeł Myślenice
6:0
Jadwiga Kraków
Progres Kraków
4:2
Akademia Piłkarska Gołcza
Skawinka Skawina
1:5
Dalin Myślenice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
5:0
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
2:1
Orzeł Myślenice
WKS Wawel Kraków
2:16
Progres Kraków
Jadwiga Kraków
3:0
Słowik Olkusz
AP II Kmita Zabierzów
2:4
Krakus Nowa Huta
Akademia Piłkarska Gołcza
3:1
Skawinka Skawina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
6:1
Akademia Piłkarska Gołcza
Słowik Olkusz
3:7
Grębałowianka Kraków
Orzeł Myślenice
2:3
Dalin Myślenice
Skawinka Skawina
7:0
WKS Wawel Kraków
Progres Kraków
2:2
Krakus Nowa Huta
AP II Kmita Zabierzów
6:1
Jadwiga Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
0:2
Skawinka Skawina
Dalin Myślenice
8:0
Słowik Olkusz
Akademia Piłkarska Gołcza
4:1
Orzeł Myślenice
Jadwiga Kraków
1:4
Krakus Nowa Huta
WKS Wawel Kraków
6:0
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
3:2
AP II Kmita Zabierzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiga Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
Prądniczanka Kraków
0:4
Progres Kraków
Orzeł Myślenice
6:0
WKS Wawel Kraków
Słowik Olkusz
2:4
Akademia Piłkarska Gołcza
AP II Kmita Zabierzów
1:3
Dalin Myślenice
Skawinka Skawina
2:1
Krakus Nowa Huta
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
3:2
Krakus Nowa Huta
Progres Kraków
3:4
Orzeł Myślenice
WKS Wawel Kraków
1:1
Słowik Olkusz
Skawinka Skawina
5:1
Prądniczanka Kraków
Dalin Myślenice
7:0
Jadwiga Kraków
Akademia Piłkarska Gołcza
2:8
AP II Kmita Zabierzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
0:1
Krakus Nowa Huta
Orzeł Myślenice
0:3
Skawinka Skawina
Słowik Olkusz
0:3
Progres Kraków
Grębałowianka Kraków
0:3
Dalin Myślenice
Jadwiga Kraków
0:4
Akademia Piłkarska Gołcza
AP II Kmita Zabierzów
3:1
WKS Wawel Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
0:0
Krakus Nowa Huta
Prądniczanka Kraków
1:1
Orzeł Myślenice
Akademia Piłkarska Gołcza
5:1
Grębałowianka Kraków
WKS Wawel Kraków
1:2
Jadwiga Kraków
Progres Kraków
2:1
AP II Kmita Zabierzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
3:1
WKS Wawel Kraków
Orzeł Myślenice
1:0
Krakus Nowa Huta
Słowik Olkusz
1:4
Prądniczanka Kraków
Jadwiga Kraków
1:3
Progres Kraków
Dalin Myślenice
3:1
Akademia Piłkarska Gołcza
AP II Kmita Zabierzów
5:4
Skawinka Skawina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
0:4
Dalin Myślenice
Skawinka Skawina
7:2
Jadwiga Kraków
Prądniczanka Kraków
3:2
AP II Kmita Zabierzów
Progres Kraków
1:2
Grębałowianka Kraków
Akademia Piłkarska Gołcza
0:4
Krakus Nowa Huta
Orzeł Myślenice
4:0
Słowik Olkusz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Kmita Zabierzów
3:0
Orzeł Myślenice
Jadwiga Kraków
0:1
Prądniczanka Kraków
Akademia Piłkarska Gołcza
3:0
WKS Wawel Kraków
Słowik Olkusz
0:7
Krakus Nowa Huta
Grębałowianka Kraków
0:3
Skawinka Skawina
Dalin Myślenice
2:0
Progres Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
Jadwiga Kraków
0:5
Orzeł Myślenice
AP II Kmita Zabierzów
0:0
Słowik Olkusz
Krakus Nowa Huta
0:0
WKS Wawel Kraków
Akademia Piłkarska Gołcza
0:9
Progres Kraków
Dalin Myślenice
4:5
Skawinka Skawina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:1
Grębałowianka Kraków
Prądniczanka Kraków
0:4
Dalin Myślenice
Krakus Nowa Huta
0:3
AP II Kmita Zabierzów
Progres Kraków
9:0
WKS Wawel Kraków
Skawinka Skawina
5:0
Akademia Piłkarska Gołcza
Słowik Olkusz
1:4
Jadwiga Kraków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
1:7
Skawinka Skawina
Jadwiga Kraków
4:1
AP II Kmita Zabierzów
Grębałowianka Kraków
4:2
Słowik Olkusz
Akademia Piłkarska Gołcza
4:2
Prądniczanka Kraków
Krakus Nowa Huta
3:1
Progres Kraków
Dalin Myślenice
1:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
10:2
WKS Wawel Kraków
Orzeł Myślenice
0:1
Akademia Piłkarska Gołcza
Skawinka Skawina
1:4
Progres Kraków
AP II Kmita Zabierzów
3:0
Grębałowianka Kraków
Krakus Nowa Huta
4:2
Jadwiga Kraków
Słowik Olkusz
1:13
Dalin Myślenice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Gołcza
4:2
Słowik Olkusz
Progres Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
WKS Wawel Kraków
0:7
Orzeł Myślenice
Grębałowianka Kraków
1:0
Jadwiga Kraków
Krakus Nowa Huta
1:2
Skawinka Skawina
Dalin Myślenice
4:1
AP II Kmita Zabierzów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
2:3
Skawinka Skawina
AP II Kmita Zabierzów
6:2
Akademia Piłkarska Gołcza
Krakus Nowa Huta
4:1
Grębałowianka Kraków
Orzeł Myślenice
1:2
Progres Kraków
Słowik Olkusz
4:6
WKS Wawel Kraków
Jadwiga Kraków
0:5
Dalin Myślenice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawinka Skawina
3:0
Orzeł Myślenice
Progres Kraków
2:0
Słowik Olkusz
Dalin Myślenice
3:0
Grębałowianka Kraków
Krakus Nowa Huta
8:4
Prądniczanka Kraków
Akademia Piłkarska Gołcza
2:1
Jadwiga Kraków
WKS Wawel Kraków
3:6
AP II Kmita Zabierzów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:1
Prądniczanka Kraków
AP II Kmita Zabierzów
5:2
Progres Kraków
Krakus Nowa Huta
1:3
Dalin Myślenice
Jadwiga Kraków
4:1
WKS Wawel Kraków
Grębałowianka Kraków
2:2
Akademia Piłkarska Gołcza
Słowik Olkusz
1:4
Skawinka Skawina
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
3:3
Jadwiga Kraków
Prądniczanka Kraków
4:2
Słowik Olkusz
WKS Wawel Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
Skawinka Skawina
2:2
AP II Kmita Zabierzów
Akademia Piłkarska Gołcza
1:4
Dalin Myślenice
Krakus Nowa Huta
4:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Kmita Zabierzów
1:1
Prądniczanka Kraków
Jadwiga Kraków
1:3
Skawinka Skawina
Słowik Olkusz
1:4
Orzeł Myślenice
Krakus Nowa Huta
0:3
Akademia Piłkarska Gołcza
Grębałowianka Kraków
0:3
Progres Kraków
Dalin Myślenice
11:1
WKS Wawel Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
0:3
Dalin Myślenice
Skawinka Skawina
4:1
Grębałowianka Kraków
Orzeł Myślenice
3:2
AP II Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków
2:1
Jadwiga Kraków
WKS Wawel Kraków
1:6
Akademia Piłkarska Gołcza
Krakus Nowa Huta
4:1
Słowik Olkusz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?