Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
7:0
Beskid Andrychów
Tarnovia Tarnów
5:0
Wolania Wola Rzędzińska
AM Cracovia Kraków
3:0
MOSiR Bochnia
Limanovia Limanowa
3:0
Sokół Stary Sącz
Orzeł Myślenice
3:0
Karol Wadowice
Unia Tarnów
3:1
Krakus Nowa Huta
AS Progres Kraków
4:1
Puszcza Niepołomice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bochnia
1:5
Krakus Nowa Huta
Karol Wadowice
2:4
Unia Tarnów
Puszcza Niepołomice
0:10
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Sokół Stary Sącz
3:0
Orzeł Myślenice
Beskid Andrychów
5:1
Limanovia Limanowa
Wolania Wola Rzędzińska
0:9
AS Progres Kraków
AM Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Nowa Huta
4:0
Karol Wadowice
Unia Tarnów
5:0
Sokół Stary Sącz
Akademia Piłkarska "21" Kraków
13:0
Wolania Wola Rzędzińska
Tarnovia Tarnów
4:0
MOSiR Bochnia
Limanovia Limanowa
2:0
Puszcza Niepołomice
Orzeł Myślenice
1:5
Beskid Andrychów
AS Progres Kraków
0:1
AM Cracovia Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bochnia
3:2
Karol Wadowice
Tarnovia Tarnów
2:1
AS Progres Kraków
Sokół Stary Sącz
2:3
Krakus Nowa Huta
Beskid Andrychów
0:6
Unia Tarnów
Puszcza Niepołomice
2:4
Orzeł Myślenice
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Limanovia Limanowa
AM Cracovia Kraków
0:0
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
0:1
AM Cracovia Kraków
Karol Wadowice
2:3
Sokół Stary Sącz
Krakus Nowa Huta
3:2
Beskid Andrychów
Unia Tarnów
5:0
Puszcza Niepołomice
Orzeł Myślenice
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
Akademia Piłkarska "21" Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
AS Progres Kraków
5:0
MOSiR Bochnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bochnia
1:4
Sokół Stary Sącz
AS Progres Kraków
4:5
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Tarnovia Tarnów
4:1
Limanovia Limanowa
Beskid Andrychów
3:0
Karol Wadowice
Wolania Wola Rzędzińska
3:8
Unia Tarnów
Puszcza Niepołomice
0:6
Krakus Nowa Huta
Orzeł Myślenice
2:4
AM Cracovia Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
1:5
AS Progres Kraków
Sokół Stary Sącz
2:1
Beskid Andrychów
Karol Wadowice
1:2
Puszcza Niepołomice
Unia Tarnów
0:2
AM Cracovia Kraków
Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
Akademia Piłkarska "21" Kraków
6:0
MOSiR Bochnia
Orzeł Myślenice
0:5
Tarnovia Tarnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bochnia
0:1
Beskid Andrychów
Krakus Nowa Huta
0:1
AM Cracovia Kraków
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Karol Wadowice
Puszcza Niepołomice
1:1
Sokół Stary Sącz
Akademia Piłkarska "21" Kraków
6:0
Limanovia Limanowa
AS Progres Kraków
3:0
Orzeł Myślenice
Tarnovia Tarnów
1:0
Unia Tarnów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Limanovia Limanowa
5:0
MOSiR Bochnia
Karol Wadowice
0:6
AM Cracovia Kraków
Krakus Nowa Huta
2:1
Tarnovia Tarnów
Unia Tarnów
2:2
AS Progres Kraków
Orzeł Myślenice
0:6
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Sokół Stary Sącz
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
Beskid Andrychów
4:2
Puszcza Niepołomice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bochnia
0:2
Puszcza Niepołomice
Tarnovia Tarnów
5:0
Karol Wadowice
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
Beskid Andrychów
Akademia Piłkarska "21" Kraków
2:1
Unia Tarnów
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
Sokół Stary Sącz
0:3
AM Cracovia Kraków
Limanovia Limanowa
3:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Wadowice
1:0
AS Progres Kraków
Beskid Andrychów
0:1
AM Cracovia Kraków
Unia Tarnów
1:0
Limanovia Limanowa
Orzeł Myślenice
1:0
MOSiR Bochnia
Puszcza Niepołomice
4:2
Wolania Wola Rzędzińska
Sokół Stary Sącz
1:3
Tarnovia Tarnów
Krakus Nowa Huta
2:2
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
7:0
Karol Wadowice
Limanovia Limanowa
2:1
Krakus Nowa Huta
Tarnovia Tarnów
3:0
Beskid Andrychów
AM Cracovia Kraków
9:1
Puszcza Niepołomice
AS Progres Kraków
10:0
Sokół Stary Sącz
MOSiR Bochnia
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
Orzeł Myślenice
0:7
Unia Tarnów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
0:9
AM Cracovia Kraków
Krakus Nowa Huta
1:1
Orzeł Myślenice
Karol Wadowice
0:5
Limanovia Limanowa
Unia Tarnów
13:1
MOSiR Bochnia
Sokół Stary Sącz
1:8
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Beskid Andrychów
2:5
AS Progres Kraków
Puszcza Niepołomice
0:4
Tarnovia Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?