Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Trójka Myślenice
Trójka Myślenice 5 15 44 - 7 5 0 0
2
Raba Dobczyce
Raba Dobczyce 5 12 43 - 23 4 0 1
3
Orzeł Myślenice
Orzeł Myślenice 4 9 21 - 9 3 0 1
4
Gdovia Gdów
Gdovia Gdów 5 7 19 - 18 2 1 2 1 3 3 - 0
5
Lubomir Wiśniowa
Lubomir Wiśniowa 5 7 15 - 23 2 1 2 1 1 4 - 4
6
Dalin Myślenice
Dalin Myślenice 7 7 17 - 43 2 1 4 2 1 4 - 7
7
Grodzisko Raciechowice
Grodzisko Raciechowice 4 1 9 - 18 0 1 3
8
Topór Tenczyn
Topór Tenczyn 5 0 12 - 39 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:1
Lubomir Wiśniowa
Gdovia Gdów
3:0
Dalin Myślenice
Raba Dobczyce
2:9
Trójka Myślenice
Topór Tenczyn
- : -
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
6:1
Gdovia Gdów
Lubomir Wiśniowa
4:4
Dalin Myślenice
Grodzisko Raciechowice
- : -
Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice
- : -
Topór Tenczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
3:6
Lubomir Wiśniowa
Gdovia Gdów
3:3
Grodzisko Raciechowice
Dalin Myślenice
0:12
Trójka Myślenice
Raba Dobczyce
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
4:11
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
3:4
Dalin Myślenice
Lubomir Wiśniowa
- : -
Trójka Myślenice
Orzeł Myślenice
- : -
Gdovia Gdów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
6:2
Topór Tenczyn
Raba Dobczyce
12:0
Lubomir Wiśniowa
Dalin Myślenice
1:9
Orzeł Myślenice
Trójka Myślenice
- : -
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:5
Trójka Myślenice
Topór Tenczyn
1:4
Dalin Myślenice
Raba Dobczyce
7:6
Gdovia Gdów
Lubomir Wiśniowa
4:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
12:2
Topór Tenczyn
Dalin Myślenice
4:11
Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
2:7
Orzeł Myślenice
Lubomir Wiśniowa
- : -
Gdovia Gdów

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?