Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
5:2
MLKS Cyrhla Krzczonów
Sokół Borzęta
0:2
Cisy Harbutowice
Lubomir Wiśniowa
0:0
Topór Tenczyn
Wróblowianka
5:3
Zielonka Wrząsowice
Staw Polanka
7:1
Jawor Jawornik
Clavia Świątniki Górne
3:3
Sęp Droginia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
4:2
Skalnik Trzemeśnia
Cisy Harbutowice
1:0
Clavia Świątniki Górne
Topór Tenczyn
3:2
MLKS Cyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik
9:1
Wróblowianka
Sęp Droginia
0:7
Staw Polanka
Lubomir Wiśniowa
3:0
Sokół Borzęta
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Staw Polanka
0:4
Cisy Harbutowice
Sokół Borzęta
5:2
Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne
2:3
Lubomir Wiśniowa
Skalnik Trzemeśnia
3:3
Jawor Jawornik
MLKS Cyrhla Krzczonów
2:3
Zielonka Wrząsowice
Wróblowianka
6:0
Sęp Droginia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
1:8
Skalnik Trzemeśnia
Cisy Harbutowice
2:0
Wróblowianka
Topór Tenczyn
2:7
Zielonka Wrząsowice
Lubomir Wiśniowa
1:0
Staw Polanka
Jawor Jawornik
0:1
MLKS Cyrhla Krzczonów
Sokół Borzęta
4:3
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wróblowianka
1:3
Lubomir Wiśniowa
Zielonka Wrząsowice
3:1
Jawor Jawornik
Clavia Świątniki Górne
4:8
Topór Tenczyn
Skalnik Trzemeśnia
5:3
Cisy Harbutowice
MLKS Cyrhla Krzczonów
3:0
Sęp Droginia
Staw Polanka
4:0
Sokół Borzęta
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
2:1
Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn
5:3
Jawor Jawornik
Cisy Harbutowice
3:0
MLKS Cyrhla Krzczonów
Clavia Świątniki Górne
1:6
Staw Polanka
Sokół Borzęta
0:1
Wróblowianka
Sęp Droginia
0:3
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
1:1
Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik
9:0
Sęp Droginia
Wróblowianka
0:3
Clavia Świątniki Górne
Skalnik Trzemeśnia
4:3
Sokół Borzęta
MLKS Cyrhla Krzczonów
1:3
Lubomir Wiśniowa
Staw Polanka
3:0
Topór Tenczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
0:3
Zielonka Wrząsowice
Cisy Harbutowice
2:1
Jawor Jawornik
Clavia Świątniki Górne
4:3
Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn
0:3
Sęp Droginia
Sokół Borzęta
0:2
MLKS Cyrhla Krzczonów
Staw Polanka
5:1
Wróblowianka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
4:1
Sokół Borzęta
Wróblowianka
6:3
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
0:5
Cisy Harbutowice
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Staw Polanka
Jawor Jawornik
3:3
Lubomir Wiśniowa
MLKS Cyrhla Krzczonów
9:2
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
7:0
Sęp Droginia
Sokół Borzęta
4:0
Jawor Jawornik
Topór Tenczyn
3:7
Cisy Harbutowice
Wróblowianka
0:5
Skalnik Trzemeśnia
Clavia Świątniki Górne
1:11
Zielonka Wrząsowice
Staw Polanka
3:0
MLKS Cyrhla Krzczonów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
1:2
Staw Polanka
Cisy Harbutowice
3:0
Lubomir Wiśniowa
Skalnik Trzemeśnia
14:1
Topór Tenczyn
Sęp Droginia
0:2
Sokół Borzęta
MLKS Cyrhla Krzczonów
2:1
Wróblowianka
Jawor Jawornik
0:3
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zielonka Wrząsowice
7:4
Wróblowianka
Cisy Harbutowice
1:0
Sokół Borzęta
Topór Tenczyn
3:2
Lubomir Wiśniowa
Sęp Droginia
2:5
Clavia Świątniki Górne
MLKS Cyrhla Krzczonów
2:6
Skalnik Trzemeśnia
Jawor Jawornik
2:0
Staw Polanka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
4:2
Zielonka Wrząsowice
MLKS Cyrhla Krzczonów
3:5
Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne
4:3
Cisy Harbutowice
Wróblowianka
1:5
Jawor Jawornik
Staw Polanka
5:0
Sęp Droginia
Sokół Borzęta
3:0
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
1:3
Wróblowianka
Zielonka Wrząsowice
3:0
MLKS Cyrhla Krzczonów
Cisy Harbutowice
2:2
Staw Polanka
Clavia Świątniki Górne
0:7
Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn
3:1
Sokół Borzęta
Jawor Jawornik
6:3
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Sęp Droginia
Zielonka Wrząsowice
3:2
Topór Tenczyn
MLKS Cyrhla Krzczonów
0:1
Jawor Jawornik
Clavia Świątniki Górne
3:2
Sokół Borzęta
Wróblowianka
0:5
Cisy Harbutowice
Staw Polanka
8:0
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
0:3
MLKS Cyrhla Krzczonów
Cisy Harbutowice
1:4
Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn
4:2
Clavia Świątniki Górne
Lubomir Wiśniowa
0:3
Wróblowianka
Jawor Jawornik
2:2
Zielonka Wrząsowice
Sokół Borzęta
2:5
Staw Polanka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
4:1
Lubomir Wiśniowa
Zielonka Wrząsowice
3:0
Sęp Droginia
MLKS Cyrhla Krzczonów
6:0
Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik
7:2
Topór Tenczyn
Wróblowianka
3:4
Sokół Borzęta
Staw Polanka
5:0
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
0:1
Jawor Jawornik
Cisy Harbutowice
4:0
Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne
3:12
Wróblowianka
Topór Tenczyn
1:4
Staw Polanka
Lubomir Wiśniowa
4:2
MLKS Cyrhla Krzczonów
Sokół Borzęta
4:2
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
3:0
Clavia Świątniki Górne
Sęp Droginia
1:2
Topór Tenczyn
Zielonka Wrząsowice
4:5
Lubomir Wiśniowa
MLKS Cyrhla Krzczonów
2:1
Sokół Borzęta
Jawor Jawornik
1:1
Cisy Harbutowice
Staw Polanka
7:2
Wróblowianka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
4:0
Sęp Droginia
MLKS Cyrhla Krzczonów
0:3
Clavia Świątniki Górne
Topór Tenczyn
11:1
Wróblowianka
Lubomir Wiśniowa
0:4
Jawor Jawornik
Staw Polanka
0:3
Skalnik Trzemeśnia
Sokół Borzęta
3:0
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Wróblowianka
Sęp Droginia
2:2
Lubomir Wiśniowa
Zielonka Wrząsowice
9:1
Clavia Świątniki Górne
Cisy Harbutowice
3:2
Topór Tenczyn
MLKS Cyrhla Krzczonów
1:3
Staw Polanka
Jawor Jawornik
1:1
Sokół Borzęta
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górne
4:4
Jawor Jawornik
Topór Tenczyn
3:4
Skalnik Trzemeśnia
Lubomir Wiśniowa
1:2
Cisy Harbutowice
Wróblowianka
2:7
MLKS Cyrhla Krzczonów
Staw Polanka
5:1
Zielonka Wrząsowice
Sokół Borzęta
2:1
Sęp Droginia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?