Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górrne
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Jordan Zakliczyn
Rokita Kornatka
6:2
Iskra Głogoczów
LKS Rudnik
2:5
Beskid Tokarnia
Zielonka Wrząsowice
1:2
Górki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
4:2
Iskra Brzączowice
Lubomir Wiśniowa
1:1
LKS Trzebunia
Topór Tenczyn
3:1
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
4:1
LKS Trzebunia
Jordan Zakliczyn
1:0
Lubomir Wiśniowa
Hejnał Krzyszkowice
0:1
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Głogoczów
0:1
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Brzączowice
4:1
Rokita Kornatka
Clavia Świątniki Górrne
0:0
Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice
0:1
Topór Tenczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:1
Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka
3:3
Hejnał Krzyszkowice
LKS Trzebunia
2:6
Jordan Zakliczyn
Zielonka Wrząsowice
3:0
LKS Rudnik
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa
2:0
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górrne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zielonka Wrząsowice
Beskid Tokarnia
3:2
Jordan Zakliczyn
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Orzeł Nowa Wieś
LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
Iskra Głogoczów
0:0
LKS Trzebunia
Iskra Brzączowice
1:3
Lubomir Wiśniowa
Clavia Świątniki Górrne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
Górki Myślenice
1:2
Rokita Kornatka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
0:3
Górki Myślenice
Rokita Kornatka
0:1
Clavia Świątniki Górrne
Jordan Zakliczyn
5:1
Iskra Głogoczów
LKS Trzebunia
1:2
Iskra Brzączowice
Zielonka Wrząsowice
3:5
Beskid Tokarnia
Skalnik Trzemeśnia
1:0
LKS Rudnik
Lubomir Wiśniowa
1:1
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Trzemeśnia
Pauza
Beskid Tokarnia
0:1
Iskra Głogoczów
Hejnał Krzyszkowice
1:0
LKS Trzebunia
LKS Rudnik
3:2
Rokita Kornatka
Zielonka Wrząsowice
3:2
Topór Tenczyn
Iskra Brzączowice
2:0
Jordan Zakliczyn
Clavia Świątniki Górrne
7:0
Orzeł Nowa Wieś
Górki Myślenice
2:1
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
0:4
LKS Rudnik
Rokita Kornatka
Pauza
Jordan Zakliczyn
5:1
Hejnał Krzyszkowice
LKS Trzebunia
1:1
Górki Myślenice
Iskra Głogoczów
3:2
Iskra Brzączowice
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Zielonka Wrząsowice
Lubomir Wiśniowa
2:2
Clavia Świątniki Górrne
Topór Tenczyn
4:2
Beskid Tokarnia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
Pauza
Beskid Tokarnia
2:0
Iskra Brzączowice
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Iskra Głogoczów
LKS Rudnik
0:0
Lubomir Wiśniowa
Zielonka Wrząsowice
1:2
Rokita Kornatka
Clavia Świątniki Górrne
1:2
LKS Trzebunia
Górki Myślenice
2:5
Jordan Zakliczyn
Topór Tenczyn
0:3
Skalnik Trzemeśnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubomir Wiśniowa
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Zielonka Wrząsowice
Rokita Kornatka
3:0
Topór Tenczyn
Jordan Zakliczyn
4:1
Clavia Świątniki Górrne
LKS Trzebunia
1:2
LKS Rudnik
Iskra Głogoczów
1:4
Górki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
2:3
Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice
5:2
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
2:4
Hejnał Krzyszkowice
LKS Rudnik
2:2
Jordan Zakliczyn
LKS Trzebunia
Pauza
Zielonka Wrząsowice
1:4
Lubomir Wiśniowa
Clavia Świątniki Górrne
1:0
Iskra Głogoczów
Górki Myślenice
5:1
Iskra Brzączowice
Topór Tenczyn
6:0
Orzeł Nowa Wieś
Skalnik Trzemeśnia
0:2
Rokita Kornatka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Skalnik Trzemeśnia
Rokita Kornatka
3:2
Beskid Tokarnia
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
LKS Trzebunia
2:3
Zielonka Wrząsowice
Iskra Głogoczów
2:2
LKS Rudnik
Iskra Brzączowice
3:3
Clavia Świątniki Górrne
Lubomir Wiśniowa
0:5
Topór Tenczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głogoczów
Pauza
Beskid Tokarnia
5:0
Górki Myślenice
LKS Rudnik
1:1
Iskra Brzączowice
Zielonka Wrząsowice
1:3
Jordan Zakliczyn
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Lubomir Wiśniowa
Clavia Świątniki Górrne
0:2
Hejnał Krzyszkowice
Topór Tenczyn
0:0
LKS Trzebunia
Rokita Kornatka
3:0
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzączowice
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
1:6
Beskid Tokarnia
Jordan Zakliczyn
3:2
Topór Tenczyn
Hejnał Krzyszkowice
0:2
LKS Rudnik
LKS Trzebunia
1:4
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Głogoczów
0:1
Zielonka Wrząsowice
Lubomir Wiśniowa
0:0
Rokita Kornatka
Górki Myślenice
4:1
Clavia Świątniki Górrne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
Pauza
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Lubomir Wiśniowa
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górrne
Rokita Kornatka
3:0
LKS Trzebunia
LKS Rudnik
1:1
Górki Myślenice
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Zakliczyn
Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górki Myślenice
Pauza
Jordan Zakliczyn
3:2
Rokita Kornatka
Hejnał Krzyszkowice
1:3
Zielonka Wrząsowice
LKS Trzebunia
2:3
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Głogoczów
2:2
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice
3:8
Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górrne
3:2
LKS Rudnik
Lubomir Wiśniowa
2:2
Beskid Tokarnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?