Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzączowice
Pauza
Górki Myślenice
Pauza
Staw Polanka
0:4
Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Cyrhla Krzczonów
6:1
Cisy Harbutowice
Sokół Borzęta
4:3
Wicher Stróża
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik
Pauza
Wicher Stróża
2:2
Staw Polanka
Opatkowianka Opatkowice
2:3
Górki Myślenice
Cisy Harbutowice
0:4
Sokół Borzęta
Iskra Brzączowice
3:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
Pauza
Grodzisko Raciechowice
Pauza
Staw Polanka
3:3
Cisy Harbutowice
Cyrhla Krzczonów
9:2
Opatkowianka Opatkowice
Jawor Jawornik
2:1
Wicher Stróża
Górki Myślenice
1:1
Iskra Brzączowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Staw Polanka
Wicher Stróża
Pauza
Opatkowianka Opatkowice
1:8
Sokół Borzęta
Cisy Harbutowice
0:2
Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice
1:0
Górki Myślenice
Iskra Brzączowice
2:1
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
Pauza
Górki Myślenice
Pauza
Sokół Borzęta
1:3
Iskra Brzączowice
Staw Polanka
2:1
Opatkowianka Opatkowice
Wicher Stróża
2:3
Cisy Harbutowice
Cyrhla Krzczonów
0:0
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wicher Stróża
Cisy Harbutowice
Pauza
Górki Myślenice
4:1
Cyrhla Krzczonów
Grodzisko Raciechowice
2:0
Sokół Borzęta
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Jawor Jawornik
Iskra Brzączowice
1:1
Staw Polanka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Cyrhla Krzczonów
Pauza
Jawor Jawornik
2:0
Iskra Brzączowice
Staw Polanka
0:2
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
4:2
Górki Myślenice
Wicher Stróża
2:0
Opatkowianka Opatkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górki Myślenice
4:4
Staw Polanka
Opatkowianka Opatkowice
1:1
Cisy Harbutowice
Cyrhla Krzczonów
3:2
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
3:0
Jawor Jawornik
Iskra Brzączowice
2:0
Wicher Stróża
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Opatkowianka Opatkowice
Sokół Borzęta
Pauza
Wicher Stróża
3:3
Grodzisko Raciechowice
Staw Polanka
5:1
Cyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik
3:2
Górki Myślenice
Cisy Harbutowice
3:5
Iskra Brzączowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzączowice
Pauza
Opatkowianka Opatkowice
Pauza
Sokół Borzęta
2:2
Staw Polanka
Górki Myślenice
8:1
Wicher Stróża
Cyrhla Krzczonów
0:3
Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice
1:2
Cisy Harbutowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grodzisko Raciechowice
Staw Polanka
Pauza
Jawor Jawornik
1:3
Sokół Borzęta
Cisy Harbutowice
0:4
Górki Myślenice
Opatkowianka Opatkowice
0:1
Iskra Brzączowice
Wicher Stróża
4:4
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzączowice
Pauza
Górki Myślenice
Pauza
Jawor Jawornik
2:4
Staw Polanka
Wicher Stróża
1:6
Sokół Borzęta
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Grodzisko Raciechowice
Cisy Harbutowice
4:1
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
Pauza
Cyrhla Krzczonów
Pauza
Grodzisko Raciechowice
3:2
Iskra Brzączowice
Górki Myślenice
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Staw Polanka
6:3
Wicher Stróża
Sokół Borzęta
3:2
Cisy Harbutowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
Pauza
Grodzisko Raciechowice
Pauza
Wicher Stróża
1:2
Jawor Jawornik
Cisy Harbutowice
1:4
Staw Polanka
Iskra Brzączowice
2:3
Górki Myślenice
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
Pauza
Staw Polanka
Pauza
Górki Myślenice
1:1
Grodzisko Raciechowice
Jawor Jawornik
0:1
Cisy Harbutowice
Cyrhla Krzczonów
0:1
Iskra Brzączowice
Sokół Borzęta
- : -
Opatkowianka Opatkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
Pauza
Górki Myślenice
Pauza
Iskra Brzączowice
3:2
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
Opatkowianka Opatkowice
7:0
Staw Polanka
Cisy Harbutowice
2:3
Wicher Stróża
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Wicher Stróża
Pauza
Jawor Jawornik
2:2
Opatkowianka Opatkowice
Cyrhla Krzczonów
2:6
Górki Myślenice
Sokół Borzęta
4:4
Grodzisko Raciechowice
Staw Polanka
2:5
Iskra Brzączowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Cyrhla Krzczonów
Pauza
Górki Myślenice
3:1
Sokół Borzęta
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Wicher Stróża
Iskra Brzączowice
2:2
Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice
2:2
Staw Polanka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
Pauza
Grodzisko Raciechowice
Pauza
Wicher Stróża
3:2
Iskra Brzączowice
Sokół Borzęta
1:1
Cyrhla Krzczonów
Staw Polanka
2:5
Górki Myślenice
Cisy Harbutowice
1:2
Opatkowianka Opatkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
Pauza
Opatkowianka Opatkowice
Pauza
Grodzisko Raciechowice
4:6
Wicher Stróża
Górki Myślenice
2:1
Jawor Jawornik
Iskra Brzączowice
5:1
Cisy Harbutowice
Cyrhla Krzczonów
1:2
Staw Polanka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzączowice
Pauza
Opatkowianka Opatkowice
Pauza
Jawor Jawornik
- : -
Cyrhla Krzczonów
Wicher Stróża
1:2
Górki Myślenice
Staw Polanka
5:2
Sokół Borzęta
Cisy Harbutowice
1:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
Pauza
Staw Polanka
Pauza
Iskra Brzączowice
4:2
Opatkowianka Opatkowice
Sokół Borzęta
9:4
Jawor Jawornik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?